,بلیط هواپیما , رزرو بلیط هواپیما , خرید بلیط هواپیما , خرید بلیط چارتر , خرید آنلاین بلیط هواپیما , بلیط چارتر مشهد , بلیط چارتر کیش , خرید بلیط هواپیما مشهد , بلیط هواپیما کیش ,تی چارتر , tcharter , safarme , چارتر 118,چارتر 724
نکات و قوانین قبل از خرید بلیط چارتری

لطفاً قبل از خرید تمامی نکات زیر را بخوانید.


این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از عدم اطلاع شما از موارد زیر را بر عهده نخواهد داشت.


های چارتر تامین کننده بلیط و در واقع پلی است بین مسافر و آژانس صادر کننده بلیط.


کلیه پشتیبانی های های چارتر در ساعات بین 9:00 الی 23:00 روزهای اداریو غیر از تعطیلات پاسخگو شما می باشند.


1.در صورت هرگونه اشتباه در انتخاب مبدا و مقصد، بدلیل ثبت آنی خرید شما در شرکت ایرلاین هوایی مورد نظر، وجه شما با توجه به قوانین کنسلی چارتری استرداد و یا سوخت کامل می گردد.که این مورد بستگی به آژانس چارتر کننده دارد. پس لطفاً در انتخاب دقت کنید.


2. اسم مسافر و کد ملی را با دقت و طبق کارت شناسایی وارد کنید زیرا قابل تغییر نیست.در غیر اینصورت بلیط مطابق قوانین کنسل یا سوخت و شما باید بلیط جدید تهیه کنید.


3. برای پرواز های خارجی حتماً شماره پاسپورت خود را وارد کنید. در غیر اینصورت بلیط مطابق قوانین کنسل یا سوخت و شما باید بلیط جدید تهیه کنید.


4. در تمامی مراحل خرید به نکات نوشته شده در هر مرحله دقت کنید.


5.بعد از اتمام خرید بلیط خود را دانلود نموده، صحت مشخصات ثبت شده در بلیط را بررسی فرموده ، سپس آن را چاپ کرده و در فرودگاه حتماً به همراه داشته باشید.


6.در صورت کنسل شدن پرواز از طرف ایرلاین و یا در صورتی که به دلیل تاخیر بیش از 2 ساعت خواهان کنسل نمودن بلیط و پرواز هستید، حتما بلیط را در فرودگاه مهر نمایید، در غیر این صورت از بازگشت وجه بلیط کنسل شده به شما معذوریم.


7.پروازهای چارتر غیر قابل استرداد، یا با درصد جریمه های بالا قابل استرداد هستند، لذا هنگام خرید بلیط به این نکته توجه فرمایید. کنسل نمودن بلیط تنها با درخواست در روزهای کاری و زمان اداری و با شرایط مذکور قابل رسیدگی می باشد : از 72 تا 48 ساعت مانده به پرواز با جریمه 50 % بشرط فروش و تا قبل از 24 ساعت مانده به پرواز با جریمه 70 % بشرط فروش امکان پذیر می باشد.(کنسل نمودن بلیط در زمان کمتر از 24 ساعت مانده به پرواز ممکن نبوده و کل مبلغ سوخت می گردد)


8.در صورت عدم رسیدن به پرواز هیچ مبلغی به مسافر مسترد نشده و کل مبلغ سوخت میگردد.


9.جهت تهیه بلیط INF (بیمه پروازی کودکان زیر 2 سال بدون صندلی) با نرخ مصوب و بدون واسطه ،در زمان پرواز به همراه شناسنامه کودک به محل فروش بلیط فرودگاه در ترمینال پروازی خود مراجعه فرمایید.


10.کانتر کلیه پروازهای داخلی حداکثر تا 120 دقیقه قبل از پرواز بسته شده و خرید در این زمان تنها در صورت وجود ظرفیت خالی در فرودگاه و ترمینال پرواز مورد نظر با قیمت مصوب امکان پذیر می باشد.


11.لطفاً از خرید بلیط هایی که کمتر از 2 ساعت به پرواز باقی مانده جلوگیری کنید و این بلیط هارا از خود فرودگاه تهیه کنید. در صورت تهیه بلیط هایی که کمتر از 2 ساعت به پرواز هایشان باقی مانده ، مسئولیت با خود مسافر است. طبق بند 10 کانتر ها 120 دقیقه قبل از پرواز بسته می شود و قابل خریداری نیست.


12.لطفاً از تهیه بلیط هایی که مربوط به صبح زود ساعت 5 تا 7 می باشد خودداری کنید . زیرا در صورت بروز مشکل در فرودگاه و پرواز شما ، آژانس صادر کننده و پشتیبان در این ساعات پاسخگو نیستند.


خرید بلیط هواپیما چارتری

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید