آمار

اخبار هواپیمایی

گردشگری

سایت سپهر 360, سایت تی چارترچارتر 724,

شرکت هواپیمایی بامبوی ویتنام 10 هواپیمای بوئینگ می‌خرد

خط هوایی بامبوی ویتنام قراردادی با بوئینگ برای خرید 10 بوئینگ 787 بیشتر امضا می‌کند. این قرارداد با قرارداد قبلی خرید 20 هواپیما متفاوت است.

به گزارش های چارتر به نقل از رویترز، خط هوایی بامبوی ویتنام در حاشیه اجلاس این هفته ترامپ و کیم قراردادی با شرکت بوئینگ برای خرید 10 هواپیما امضا کرد . 
این خط هوایی که تحت مالکیت شرکت اف ال سی گروپ است و اولین پروازش را در ژانویه انجام داده، سال گذشته سفارشی برای خرید 20 بوئینگ 787 با ارزش 5.6 میلیارد دلار ثبت کرد . 
یک مقام اجرایی که به خاطر محرمانه بودن موضوع خواست نامش فاش نشود گفت:« ما قراردادی با بوئینگ برای خرید 10 بوئینگ 787 بیشتر امضا می‌کنیم. این قرارداد با قرارداد قبلی خرید 20 هواپیما متفاوت است» . 
وی گفت:« این یعنی ما 30 هواپیمایی بویینگ 787 سفارش داده ایم. این قرارداد طی اجلاس کیم و ترامپ امضا خواهد شد. ارزش این سفارش حدود 3 میلیارد دلار است» . 
بامبو اکنون با 10 هواپیمای ایرباس فعالیت می کند . 
هدف بامبو باز کردن مسیرهای هوایی به سمت آمریکاست، البته پس از اینکه سازمان هواپیمایی فدرال آمریکا تایید کند ویتنام دارای استانداردهای هوایی بین المللی است. در این صورت ناوگان هوایی ویتنام برای اولین بار به آمریکا پرواز می کند . 
دونالد ترامپ و کیم جونگ اون ، رهبر کره شمالی دومین اجلاس خود را در هانویی، پایتخت ویتنام در 27 و 28 فوریه برگزار می کنند . 
اولین جت 787 بامبو قرار است در سه ماهه سوم 2020 برسد و این خط هوایی برای آغاز پرواز به سمت آمریکا از اواخر سال 2019 تا اوایل 2020 آماده می شود . 
مدیرکل بامبو گفت:« پروازهای مستقیم بین ویتنام و آمریکا باعث رونق گردشگری می شود و تجارت و سرمایه گذاری دوجانبه را تسهیل می‌کند» . 
دو خط هوایی دیگر ویتنام جی اف دی و ویتریت هم آرزوی پرواز به آمریکا را دارند. ویتجیت انتظار دارد قراردادی برای خرید جت بویینگ امضا کند . 
ویتجیت که یک شرکت خصوصی است، قراردادی برای خرید 100 بوئینگ 737 مکس در زمان دیدار باراک اوباما از هانویی در 2016 امضا کرده بود . 
این خط هوایی احتمالا هفته آینده قرارداد جداگانه ای برای خرید 100 بویینگ 737 مکس دیگر با ارزش 13 میلیارد دلار امضا می کند .

منبع: تسنیم


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.